oblrada

Опалювальний сезон у громаді стартує 9 жовтня

Рішення про початок опалювального сезону 2017-2018 років прийняв виконавчий комітет міської ради на черговому засіданні, яке відбулось 6 жовтня. Так, враховуючи погодні умови, з понеділка почнеться запуск систем опалення в закладах бюджетної сфери та житлових будинках.

Окрім цього, виконкомом було схвалено заходи щодо підготовки проекту міського бюджету на 2018 рік та прогнозу міського бюджету на 2019 – 2020 роки.

Члени виконкому затвердили протокол засідання конкурсного комітету з проведення конкурсу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Корюківка. За результатами конкурсу, який відбувся 3 жовтня, з 17 жовтня розпочинає курсувати маршрутне таксі за маршрутом «Милейки – АЗС». Вартість проїзду до 31 грудня поточного року складатиме 3 грн. Розклад руху маршрутного таксі буде повідомлено пізніше.

Рішенням виконавчого комітету також присвоєно адреси земельним ділянкам, виділено матеріальну допомогу громадянам на лікування та поховання.

GISMETEO: Погода по г.Корюковка
портал ОТГ
КП Корюківкаводоканал
ПГ Бреч

21 грудня відбудеться засідання позачергової одинадцятої сесії міської ради сьомого скликання.

Початок: о 10.00 год.

Запрошуємо громадськість на звіт Корюківського міського голови про роботу міської ради за 2017 рік, який відбудеться  23 грудня в міському будинку культури.
Початок: о 12.00 год.