Шановні працівники державної санітарно-епідеміологічної служби!

Щиро вітаємо вас з професійним святом, відзначенням якого враховано ваш значний внесок у забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя.

Протягом десятиріч робота представників санепідемслужби залишається ефективною складовою структури охорони здоров’я населення. Тож нехай ваша службова діяльність буде й надалі плідною, а фахова компетентність, життєва енергія та відданість своїй справі і слугують запорукою санітарної безпеки громадян.

Благополуччя вам і вашим родинам, невичерпних сил та наснаги, нових трудових звершень.

Депутати та виконавчий комітет Корюківської міської ради

GISMETEO: Погода по г.Корюковка

21 травня о 10.00 год. відбудеться засідання виконавчого комітету Корюківської міської ради

24 травня о 15.00 год. відбудеться засідання чотирнадцятої сесії Корюківської міської ради сьомого скликання.