oblrada

Шановні працівники державної санітарно-епідеміологічної служби!

Щиро вітаємо вас з професійним святом, відзначенням якого враховано ваш значний внесок у забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя.

Протягом десятиріч робота представників санепідемслужби залишається ефективною складовою структури охорони здоров’я населення. Тож нехай ваша службова діяльність буде й надалі плідною, а фахова компетентність, життєва енергія та відданість своїй справі і слугують запорукою санітарної безпеки громадян.

Благополуччя вам і вашим родинам, невичерпних сил та наснаги, нових трудових звершень.

Депутати та виконавчий комітет Корюківської міської ради

GISMETEO: Погода по г.Корюковка
портал ОТГ
КП Корюківкаводоканал
ПГ Бреч

21 грудня відбудеться засідання позачергової одинадцятої сесії міської ради сьомого скликання.

Початок: о 10.00 год.

Запрошуємо громадськість на звіт Корюківського міського голови про роботу міської ради за 2017 рік, який відбудеться  23 грудня в міському будинку культури.
Початок: о 12.00 год.