Урочистий мітинг з нагоди 73-ї річниці визволення України від нацистських окупантів

Сьогодні корюківчани приєднались до відзначення чергової річниці визволення України від нацистських окупантів.

Події 73-річної давнини згадали на мітингу, який відбувся біля Меморіалу на честь героїчного опору жителів Корюківки фашистським загарбникам.

У зверненні до присутніх голова районної організації ветеранів України Валентина Погребна закликала берегти і цінувати історію власного народу, його мужність та героїзм, проявлені тоді і сьогодні.

На знак увіковічення пам’яті про подвиги визволителів Батьківщини до підніжжя Меморіалу поклали квіти та хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих у роки війни.

GISMETEO: Погода по г.Корюковка

25 вересня о 14.00 год. відбудеться засідання сімнадцятої сесії міської ради сьомого скликання (розпорядження)

Опитування/голосування