oblrada

З 1 жовтня розпочата подача звітності за ІІІ квартал 2017 року!

Менське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області нагадує про обов’язковість подачі звітності за формою Ф-4 ФСС з тимчасової втрати працездатності страхувальниками, які мали витрати по коштах Фонду.

Звіт складається наростаючим підсумком з початку року в гривнях з копійками та подається до органів Фонду не пізніше 20 числа наступного за звітним періодом місяця, тобто  до 20 жовтня 2017 року.

Для здачі звітності та отримання консультацій просимо звертатись за адресами:

• м. Мена, вул. Троїцька, 5 А ( тел. 2-14-48, 2-14-08);
  • відділ соціальних послуг у Корюківському районі: м. Корюківка, вул. Вокзальна, 8 а, (тел. 3-12-36, 3-14-98, 3-12-38);
  • представництво відділення у Сосницькому районі: смт Сосниця, вул. Б.Хмельницького, 16, (тел. 2-76-32).

Менське відділення  управління
виконавчої дирекції  Фонду

GISMETEO: Погода по г.Корюковка
портал ОТГ
КП Корюківкаводоканал
ПГ Бреч

21 грудня відбудеться засідання позачергової одинадцятої сесії міської ради сьомого скликання.

Початок: о 10.00 год.

Запрошуємо громадськість на звіт Корюківського міського голови про роботу міської ради за 2017 рік, який відбудеться  23 грудня в міському будинку культури.
Початок: о 12.00 год.