25 листопада – День пам’яті жертв Голодоморів

Цього дня вся країна вшановує пам’ять мільйонів загиблих від штучного голоду співвітчизників – жертв тоталітарного репресивного режиму влади 1921-1923, 1932-1933 та 1946-1947 років.

Прогресивне людство засуджує голодомори минулого століття та визнає їх геноцидом українського народу. Скорботні заходи, що проходять у цей день в різних куточках України – це символ національної пам’яті та спільної відповідальності за теперішнє і майбутнє Батьківщини. Продовжити читання “25 листопада – День пам’яті жертв Голодоморів”

Обрано керівний склад Госпітальної ради Північного госпітального округу

Сьогодні в Корюківці відбулось перше засідання Госпітальної ради, за участі представників управління охорони здоров’я Чернігівської облдержадміністрації: начальника Петра Гармаша, та заступника Тетяни Лебедєвої, головного лікаря Чернігівської обласної лікарні Андрія Жиденка та  делегованих представників районів, міст, об’єднаних громад, що входять до Північного госпітального округу (членів Госпітальної ради). Продовжити читання “Обрано керівний склад Госпітальної ради Північного госпітального округу”