Детальний план території обговорили у форматі громадських слухань

Корюківською міською радою проводяться роботи по виготовленню детального плану території, площею 14 га в межах міста Корюківка  для розміщення житлової забудови в районі вул.Шевченка (на виїзді з міста в сторону с.Наумівка).

На громадських слуханнях, які відбулись 10 листопада в міській раді, розробники представили до уваги присутніх проект детального плану. Спільно з керівництвом, представниками відділів міської ради, райдержадміністрації, громадськістю обговорили проект, вислухали пропозиції та зауваження.

Громадські слухання проведено з метою врахування інтересів громадян при розроблені містобудівної документації.

GISMETEO: Погода по г.Корюковка

25 вересня о 14.00 год. відбудеться засідання сімнадцятої сесії міської ради сьомого скликання (розпорядження)

Опитування/голосування