Корюківська об’єднана громада ділиться досвідом своєї роботи у Полтаві

У рамках програми «U-LEAD з Європою» представники влади, місцевого самоврядування та громадськість мають можливість більше дізнатись про механізми взаємодії, співпраці, спільної реалізації проектів розвитку територій.
Один із таких навчальних заходів відбувся 6 та 7 листопада в м.Полтава, де учасники підвищували рівень обізнаності з питань реформи децентралізації та залучення громадян до розвитку громад.

Роботу Корюківської ОТГ презентував міський голова Ратан Ахмедов. Зокрема, учасники воркшопу ознайомились з успішними реалізованими проектами з благоустрою, розвитку спорту, підтримки молодіжного руху, а також з перспективними планами громади. Корюківський міський голова також ділився досвідом співпраці з громадськими організаціями, механізмами залучення громадськості до участі в різноманітних проектах і заходах.
Присутні обмінювались думками щодо розвитку потенціалу громад, залучення інвестицій, створення сприятливого бізнес-клімату та підвищення рівня взаємодії з громадськими об’єднаннями.

14 грудня об 11.00 год. в Корюківському історичному музеї відбудеться урочиста зустріч з учасниками ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

20 грудня о 10.00 год. в залі засідань міської ради відбудеться засідання 20 сесії міської ради сьомого скликання.

Листопад 2017
« Жов   Гру »