Листопад 2017

For The Visually Impaired Version

Обрано керівний склад Госпітальної ради Північного госпітального округу

Сьогодні в Корюківці відбулось перше засідання Госпітальної ради, за участі представників управління охорони здоров’я Чернігівської облдержадміністрації: начальника Петра Гармаша, та заступника Тетяни Лебедєвої, головного лікаря Чернігівської обласної лікарні Андрія Жиденка та  делегованих представників районів, міст, об’єднаних громад, що входять до Північного госпітального округу (членів Госпітальної ради).

На порядку денному засідання ради було питання обрання керівного складу. Радою було обрано лічильну комісію, заслухано виступи та пропозиції по кандидатам на посаду голови Госпітальної ради. За результатами другого поіменного голосування більшість голосів було віддано за кандидатуру Світлани Расулової – головного лікаря Семенівської центральної районної лікарні (12 голосів), яка відтепер очолить раду. Заступниками голови Госпітальної ради обрано головних лікарів Корюківської та Менської лікарень – Сергія Пивовара та Петра Хомрача. Обов’язки секретаря покладено на В’ячеслава Кауфмана – голову Новгород-Сіверської районної ради.

Звертаючись до учасників засідання, Петро Гармаш зауважив, що одним з важливих напрямків спільної роботи членів ради буде формування політики стимулювання та заохочення лікарів, з метою покращення ситуації з кадровим забезпеченням лікарень Північного округу.

Після обрання керівного складу та обговорення питань подальшого функціонування ради, присутні акцентували увагу на тому, що пріоритетні завдання дорадчого органу мають бути орієнтовані на потреби населення. А основним із них є збереження існуючої мережі та покращення якості надання послуг у всіх медичних закладах.

Мапа громади