oblrada

Оголошено конкурс для суб’єктів оціночної діяльності

Конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земель, земельних ділянок під об’єктами нерухомого майна, які підлягають продажу відбудеться о 09.00 год. 28 листопада 2017 року, за адресою: 15300, Чернігівська область, м. Корюківка, вул. Бульварна, 6 (сесійний зал Корюківської міської ради).

Перелік земельних ділянок:

1. Земельна ділянка, яка розташована за адресою: пров. Індустріальний, 1-А, м. Корюківка, площею 0,1165 га, кадастровий номер земельної ділянки 7422410100:01:003:1243, цільове призначення – для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.
  2. Земельна ділянка, яка розташована за адресою: пров. Індустріальний, 1-Г, м. Корюківка, площею 0,3985 га, кадастровий номер земельної ділянки 7422410100:01:003:1242, цільове призначення – для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.
  3. Земельна ділянка, яка розташована за адресою: вул. Соборна, 160, м. Корюківка, площею 0,1000 га, кадастровий номер земельної ділянки 7422410100:01:001:1034, цільове призначення – для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Суб’єкти оціночної діяльності, які бажають взяти участь в оголошеному конкурсі, подають до виконавчого комітету Корюківської міської ради на розгляд Комісії такі документи:

–  заяву на участь у конкурсі за встановленою формою (додаток 1 );

– копію ліцензії та сертифікату на право здійснення оціночної діяльності.

– конкурсні пропозиції щодо вартості виконання робіт, відповідно до калькуляції витрат, пов’язаних із виконанням робіт, а також строк виконання робіт з оцінки земельної ділянки (подаються у запечатаному конверті).

Суб’єкт оціночної діяльності несе відповідальність за достовірність поданої ним інформації та документів.

Строк подання конкурсної документації – до 27 листопада 2017 року (включно).

GISMETEO: Погода по г.Корюковка
портал ОТГ