oblrada

Про роботу Фонду соціального страхування України в районах: підсумки за 9 місяців

Станом на 1 жовтня 2017 року на обліку в Менському відділенні Фонду перебуває 3207 страхувальників, в тому числі: по Менському району –  523 юридичних осіб і 900 фізичних осіб підприємців, по Корюківському – відповідно 430 та 695 і по Сосницькому – 286 та 373. Чисельність працюючих в них становить  13 884  особи.

За 9 місяців страхувальниками надано 1 551 заяву – розрахунок на фінансування матеріального забезпечення на суму 6 794,5 тис. грн.; відшкодовано страхувальникам по тимчасовій непрацездатності – 4 937,7  тис. грн., по вагітності та пологах – 1 813,3  тис. грн. і на поховання – 43,5 тис. грн.

У разі настання виробничого травмування Фонд компенсує втрачений заробіток, займається комплексною реабілітацією, відновленням здоров’я та працездатності. Загалом надається 24 види медико-соціальної допомоги відповідно характеру отриманої виробничої травми та профзахворювання: це і щомісячна грошова сума в разі часткової чи повної втрати працездатності, що компенсує відповідну частину втраченого заробітку потерпілого; виплати особам, які мають на це право в разі втрати годувальника; відшкодування по тимчасовій втраті працездатності; витрати на поховання; одноразові виплати, оплата виробів медичного призначення, медикаментозних препаратів, технічних засобів реабілітації, санаторно-курортне лікування і реабілітація та інше.

Наразі в  відділенні перебуває 243 потерпілих, із них по Менському району –  99 осіб,  по Корюківському – 97 і по  Сосницькому – 47. Вони всі отримують щомісячні страхові виплати в разі часткової чи повної втрати працездатності. 12 чоловік отримують  щомісячні страхові виплати, як  особи, що мають право в разі втрати годувальника.

Також здійснюються виплати тимчасово переміщеним особам з Донецької (на обліку 20 осіб) та Луганської областей (на обліку 18 осіб).

Також, виплачено потерпілим на виробництві 2 865,5 тис. грн. та надано медико – соціальні послуги на суму 342,9 тис. грн.

На відновлювальне лікування застрахованих осіб в умовах санаторно – курортних закладів після перенесених захворювань і травм  витрати із бюджету Фонду склали 729 тис. грн., реабілітацію пройшли 63 працюючих.

Постійно висвітлюються  в засобах масової інформації  матеріали з актуальних питань  у сфері загальнообов’язкового державного соціального страхування.

У відділенні працює 16 спеціалістів. Відповідальність, професіоналізм, працездатність, любов до своєї справи, доброзичливість – це відмінна риса всіх без винятку наших фахівців. Колектив виконує всі поставлені перед ним завдання обґрунтовано, швидко, з детальною обробкою та відмінною якістю.

До нас звертаються люди зі своїми проблемами, своїм горем. Наше завдання – дати їм надію на краще, віру та впевненість, що, незважаючи на ушкоджене здоров’я чи каліцтво, життя для людини продовжується, і воно є єдиним, прекрасним.

У першу неділю листопада відзначають своє професійне свято працівники соціальної сфери, у тому числі працівники Менського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області.

День працівника соціальної сфери – це свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, творить добро не тільки зі службового обов’язку, а й за велінням серця і покликом душі.

Хочу згадати напередодні свята і  за  велику ділянку  роботи, яку  виконують комісії (уповноважені) із соціального страхування підприємств, установ та організацій. Вони  забезпечують призначення всіх видів допомог за рахунок коштів Фонду, здійснюють контроль за правильним нарахуванням і своєчасною виплатою матеріального забезпечення з метою дотримання прав застрахованих осіб.

Щиро вітаю колег, застрахованих осіб та всіх, хто щодня вирішує проблеми громадян, які потребують турботи та підтримки, забезпечує їм  надання соціальних гарантій,  з  Днем працівника соціальної сфери! Нехай вас завжди супроводжують доброта і віра у щедрість людської душі, бажання і спроможність бути корисними людям. Сердечно бажаю Вам, Вашим родинам міцного здоров’я, щастя, радості, і нехай добро, зроблене вами, повертається до вас сторицею!

Начальник Менського відділення                                                    Ірина Петрушенко

GISMETEO: Погода по г.Корюковка
портал ОТГ