У Корюківці вітали залюблених у творчість та мистецтво

Сьогодні, у День працівників культури та майстрів народного мистецтва Корюківська земля вітала своїх творчих жителів, усіх, для кого кожне свято – це робота, покликана дарувати свято іншим, тих, хто володіє мистецтвом творити прекрасне та надихає цим усіх, хто поруч.

До вітань приєднались артисти з сусідньої Семенівщини, які провели чудовий концерт з яскравими, талановитими виступами.

Зі сцени щирі побажання наснаги, нових творчих здобутків, миру та злагоди звучали від керівників міста і району: міського голови Ратана Ахмедова, голови райдержадміністрації Олексія Мірошниченка, голови районної ради Віктора Чернухи. Також вітали колег: начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту міської ради Ірина Наумчик, завідувач сектору культури та культурно-масової роботи Алла Кун, в.о. начальника відділу культури і туризму райдержадміністрації Світлана Сотник, голова первинної профспілкової організації працівників освіти і науки України Корюківської ОТГ Алла Кириченко.

Теплими оплесками і квітами глядачі зустрічали Семенівських гостей, дякували за поздоровлення. Народний вокальний ансамбль «Джерело» на знак подяки та на згадку отримав збірки пісень місцевого композитора Якова Коваленка,  які вручив артистам особисто автор.

За багаторічну сумлінну працю та вагомий внесок у розвиток культури представники галузі отримали почесні нагороди:

Почесною Грамотою Корюківської міської ради нагороджено:

– Кисіля Ігоря Олексійовича – акомпаніатора міського будинку культури;

– Макуху Олену Олександрівнуактивну учасницю художньої самодіяльності міського будинку культури, солістку, учасницю народного аматорського колективу «Чарівна»;

– Мостович Олену Володимирівну – методиста І категорії міського будинку культури.

Почесною Грамотою Корюківської районної ради нагороджено директора Олександрівського сільського будинку культури Самійленко Оксану Леонідівну.

Почесною Грамотою Корюківської районної державної адміністрації нагороджено директора Охрамієвицького сільського будинку культури Черниш Олену Іванівну.

Почесною  грамотою  Відділу  освіти, культури, молоді та спорту  Корюківської міської ради нагороджено:

– Балюту Валентина Івановича – художника міського будинку культури;

– Дудко Олену Анатоліївну – директора Сядринського будинку культури;

– Жменьковську Наталію Михайлівну – прибиральницю міського будинку культури;

– Сахуту Наталію Вікторівну – керівника хору міського будинку культури;

– Наумчика Миколу Петровича – ветерана праці, аматора народного мистецтва, активного учасника художньої самодіяльності – за багаторічну сумлінну працю та вагомий внесок у збереження та розвиток української національної культури та з нагоди 80-річчя з Дня народження.

Грамотою відділу культури і туризму Корюківської районної державної адміністрації нагороджено:

– Горову Олесю Михайлівну – завідуючу Жуклянським сільським клубом;

– Коноваленко Людмилу Григорівну – директора Прибинського сільського будинку культури;

– Лавриненко Тетяну Василівну – директора Перелюбського сільського будинку культури;

– Харченко Олену Олександрівну – бібліотекаря ІІ категорії Рибинської бібліотеки-філії №25;

– Сахуту Наталію Вікторівну – бібліотекаря Сахутівської бібліотеки-філії №23;

– Бардакову Наталію Іванівну – бібліотекаря Шишківської бібліотеки-філії №37.

За сумлінну, плідну працю, успіхи в поліпшенні бібліотечного обслуговування користувачів, вагомий внесок у розвиток бібліотечної справи району Подяку  Відділу  культури і туризму райдержадміністрації оголошено колективу відділу обслуговування центральної районної бібліотеки.