Вітаємо працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Ваше професійне свято – це свято творчості, таланту та креативу, визнання вашої роботи та захоплення важливою складовою самобутності української культури.

Саме завдяки вам Корюківщина має свій колорит. Ви прославляєте рідний край, несете культуру до кожного серця, і разом з тим своєю плідною творчою працею звеличуєте Україну. Та головне те, що ви зберігаєте, розвиваєте і відтворюєте безцінні духовні скарби нашого народу.

Бажаємо, щоб кожен день дарував вам душевну злагоду, натхнення в роботі та нові життєві й творчі перемоги!

Депутати та виконавчий комітет Корюківської міської ради

GISMETEO: Погода по г.Корюковка

Молодіжна рада запрошує на заходи

До уваги громадян!
17 жовтня 2018 року, о 16.00 годині, у приміщенні Корюківського відділу Менської місцевої прокуратури за адресою: м. Корюківка, вул. Шевченка, 98 буде здійснювати прийом громадян перший заступник прокурора Чернігівської області Балєв Юрій Олександрович
Довідки та попередній запис по тел. 2-16-51.

Опитування/голосування