Архів за: 06.12.2017

З професійними святами привітали військовослужбовців Збройних Сил України, депутатів та працівників органів місцевого самоврядування

6 грудня в урочистих зборах з нагоди Дня Збройних Сил України та Дня місцевого самоврядування взяли участь представники професій – військовослужбовці, працівники райвійськкомату, представники міської та сільських рад.

Привітання та побажання професійних успіхів, миру і благополуччя отримали учасники урочистостей від голови райдержадміністрації Олексія Мірошниченка, голови районної ради Віктора Чернухи, першого заступника міського голови Олександра Савченка. Продовження

Шановні військовослужбовці, захисники України!

Щиро вітаємо вас з Днем Збройних Сил України – святом кожного, хто обороняє кордони нашої Батьківщини, оберігає мир, безпеку та спокій нашого народу, хто всіляко допомагає армії у справі зміцнення обороноздатності держави.

Самовідданість, любов до рідної землі, готовність до самопожертви – це риси справжніх патріотів, що вступили до лав Збройних Сил.

Високо цінуємо службу воїнів, що забезпечують надійну оборону України. Нехай людська повага і підтримка надихають вас на нові звершення у благородній справі служіння рідному народові.

Депутати та виконавчий комітет Корюківської міської ради

17 жовтня з 11.00 до 13.00 у приміщенні Корюківської міської ради (вул.Бульварна, 6) відбудеться виїзний прийом громадян Управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернігівській області

18 жовтня, відповідно до розпорядження міського голови, відбудеться засідання чергової двадцять сьомої сесії міської ради сьомого скликання. Початок: о 14.00.

Режим роботи ставків на річці Бреч

Грудень 2017
« Лис   Січ »