Грудень 2017

For The Visually Impaired Version

Архів за: 06.12.2017

З професійними святами привітали військовослужбовців Збройних Сил України, депутатів та працівників органів місцевого самоврядування

6 грудня в урочистих зборах з нагоди Дня Збройних Сил України та Дня місцевого самоврядування взяли участь представники професій – військовослужбовці, працівники райвійськкомату, представники міської та сільських рад.

Привітання та побажання професійних успіхів, миру і благополуччя отримали учасники урочистостей від голови райдержадміністрації Олексія Мірошниченка, голови районної ради Віктора Чернухи, першого заступника міського голови Олександра Савченка. Продовження

Шановні військовослужбовці, захисники України!

Щиро вітаємо вас з Днем Збройних Сил України – святом кожного, хто обороняє кордони нашої Батьківщини, оберігає мир, безпеку та спокій нашого народу, хто всіляко допомагає армії у справі зміцнення обороноздатності держави.

Самовідданість, любов до рідної землі, готовність до самопожертви – це риси справжніх патріотів, що вступили до лав Збройних Сил.

Високо цінуємо службу воїнів, що забезпечують надійну оборону України. Нехай людська повага і підтримка надихають вас на нові звершення у благородній справі служіння рідному народові.

Депутати та виконавчий комітет Корюківської міської ради