До уваги громадян та депутатів міської ради!

Відповідно до розпорядження міського голови 7 грудня 2017 року відбудеться засідання позачергової одинадцятої сесії міської ради сьомого скликання.

На розгляд сесії будуть винесені такі питання:

– Про внесення змін до рішення другої позачергової сесії Корюківської міської ради сьомого скликання від 12.01.2017 року «Про міський бюджет на 2017 рік».

– Про  внесення змін до рішення восьмої  сесії Корюківської  міської ради сьомого  скликання від 09.08. 2017 року «Про затвердження переліку об’єктів, що будуть фінансуватися за рахунок коштів субвенції з державного бюджету на формування інфраструктури об’єднаної громади».

– Про внесення змін до рішення  другої позачергової   сесії Корюківської  міської ради сьомого скликання  від 12.01.2017 року  «Про затвердження Програми «Фінансова підтримка громадських організацій інвалідів, ветеранів, учасників війни та інших категорій населення» на 2017 рік».

– Інше.

Початок роботи сесії о 12.00 год.

GISMETEO: Погода по г.Корюковка

21 травня о 10.00 год. відбудеться засідання виконавчого комітету Корюківської міської ради

24 травня о 15.00 год. відбудеться засідання чотирнадцятої сесії Корюківської міської ради сьомого скликання.