oblrada

До уваги громадян та депутатів міської ради!

Відповідно до розпорядження міського голови 7 грудня 2017 року відбудеться засідання позачергової одинадцятої сесії міської ради сьомого скликання.

На розгляд сесії будуть винесені такі питання:

– Про внесення змін до рішення другої позачергової сесії Корюківської міської ради сьомого скликання від 12.01.2017 року «Про міський бюджет на 2017 рік».

– Про  внесення змін до рішення восьмої  сесії Корюківської  міської ради сьомого  скликання від 09.08. 2017 року «Про затвердження переліку об’єктів, що будуть фінансуватися за рахунок коштів субвенції з державного бюджету на формування інфраструктури об’єднаної громади».

– Про внесення змін до рішення  другої позачергової   сесії Корюківської  міської ради сьомого скликання  від 12.01.2017 року  «Про затвердження Програми «Фінансова підтримка громадських організацій інвалідів, ветеранів, учасників війни та інших категорій населення» на 2017 рік».

– Інше.

Початок роботи сесії о 12.00 год.

GISMETEO: Погода по г.Корюковка
портал ОТГ
КП Корюківкаводоканал
ПГ Бреч

21 грудня відбудеться засідання позачергової одинадцятої сесії міської ради сьомого скликання.

Початок: о 10.00 год.

Запрошуємо громадськість на звіт Корюківського міського голови про роботу міської ради за 2017 рік, який відбудеться  23 грудня в міському будинку культури.
Початок: о 12.00 год.