Головна ялинка Корюківки засяяла святковими вогнями

Святковий вечір 25 грудня зібрав на центральній площі Корюківки жителів та гостей міста, щоб разом відкрити головну ялинку.

З наступаючими святами привітала присутніх секретар міської ради Світлана Олійник. Вона побажала жителям громади успіхів, благополуччя, здійснення всіх мрій і задумів.

Далі гості свята поринули в казку, танцювали хороводи, слухали пісні від місцевих артистів, грали в ігри, розважались, для найменших працювали атракціони. За підготовлені вірші та перемогу в конкурсах діти отримували солодощі, а всі бажаючі фотографувались на згадку з казковими героями.

GISMETEO: Погода по г.Корюковка

Молодіжна рада запрошує на заходи

До уваги громадян!
17 жовтня 2018 року, о 16.00 годині, у приміщенні Корюківського відділу Менської місцевої прокуратури за адресою: м. Корюківка, вул. Шевченка, 98 буде здійснювати прийом громадян перший заступник прокурора Чернігівської області Балєв Юрій Олександрович
Довідки та попередній запис по тел. 2-16-51.

Опитування/голосування