Головна ялинка Корюківки засяяла святковими вогнями

Святковий вечір 25 грудня зібрав на центральній площі Корюківки жителів та гостей міста, щоб разом відкрити головну ялинку.

З наступаючими святами привітала присутніх секретар міської ради Світлана Олійник. Вона побажала жителям громади успіхів, благополуччя, здійснення всіх мрій і задумів.

Далі гості свята поринули в казку, танцювали хороводи, слухали пісні від місцевих артистів, грали в ігри, розважались, для найменших працювали атракціони. За підготовлені вірші та перемогу в конкурсах діти отримували солодощі, а всі бажаючі фотографувались на згадку з казковими героями.

GISMETEO: Погода по г.Корюковка

26 квітня об 11.30 год. біля пам’ятного знаку  «Героям Чорнобиля» відбудеться мітинг та покладання квітів з нагоди 32-х роковин  Чорнобильської катастрофи.