Грудень 2017

For The Visually Impaired Version

Інформація Корюківської міської ради про оголошення конкурсу з відбору суб’єкта оціночної діяльності, який буде залучений до проведення незалежної оцінки

Назва об’єкта: трактор Т – 40 ам

Балансова залишкова вартість: 5427,00 грн.

Балансоутримувач: Корюківська міська рада.

Мета проведення оцінки: визначення вартості об’єктів для розрахунку орендної плати.

Претендентам потрібно подати в запечатаному конверті документацію з описом підтверджуючих документів:

– заява на участь у конкурсі за встановленою формою;

– копія установчого документа претендента;

– копії кваліфікаційних документів оцінювачів, яких буде залучено до проведення оцінки і підписання звіту про оцінку майна;

– копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;

– інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо);

– пропозицію щодо ціни виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт, якщо він не визначений в інформації про проведення конкурсу.

Конкурсна пропозиція претендента подається за чотири робочих дні до оголошеної дати проведення конкурсу у запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також терміну виконання робіт.

Строк виконання робіт – до 5 календарних днів від дати підписання договору (після отримання необхідної документації).

Конкурс відбудеться 27.12.2017 року о 11 год. за адресою: 15300, м. Корюківка, вул. Бульварна, 6.

Телефон для довідок (04657) 2-13-79.

10 грудня о 14.00 відбудеться засідання 10 сесії міської ради восьмого скликання (розпорядження)