Міський голова Ратан Ахмедов прозвітував про роботу Корюківської міської ради у 2017 році

На відкритій зустрічі з представниками громади, яка відбулась 23 грудня в міському будинку культури, мова йшла про підсумки роботи Корюківської міської ради за рік. Міський голова розповів громадськості про роботу виконавчого апарату, виконкому, депутатського корпусу міської ради.

Зокрема, за звітний період відбулось 12 засідань сесій міської ради, на яких розглянуто і прийнято понад 300 рішень. Більше 500 рішень прийнято на 25 засіданнях виконавчого комітету. Міською радою видано близько 15 тис. різного плану довідок громадянам.

Ратан Ахмедов доповів про виконання бюджету, його доходи та видатки. Серед останніх основними були видатки на розвиток медицини (ремонт пологового та покрівлі інфекційного відділення, ремонт холу ЦРЛ, придбання житла лікарям, навчання студентів медичних навчальних закладів, спів фінансування інших проектів), благоустрій (освітлення вулиць, встановлення камер відеоспостереження, реконструкція Парку Пам’яті, роботи на міському пляжі, встановлення різних об’єктів благоустрою), розвиток спорту, підтримку та розвиток галузі культури (оновлюється матеріальна база).

Корюківська громада дбає про підростаюче покоління, тому лише за цей рік було встановлено 5 сучасних дитячих майданчиків, облаштовано інклюзивну кімнату в міській ЗОШ №4.

Окрім цього, серед реалізованих проектів – багатофункціональний спортивний майданчик на базі тієї ж школи, а в перспективі – міні-футбольне поле на території гімназії; скейт-майданчик; цілий ряд підтриманих молодіжних проектів (літні мистецькі вечори, Міжнародний зимовий Кубок КВК, «Корюківка вишивана», «Наше Різдво», «Корюківка-місто добрих справ» та ін..).

Одним із важливих напрямків роботи є турбота про здоров’я громадян. Так, наразі в с.Сядрине будується нова свердловина для забезпечення жителів якісною питною водою. З цією ж метою в Корюківці будуються водогони та в наступному році планується будівництво свердловини.  Також цього року Корюківка долучилась до загальної європейської практики по роздільному збиранню сміття – в місті були встановлені контейнери для пластикових відходів.

Міський голова повідомив, що значна увага приділяється роботі комунальних господарств. Підтвердженням тому є цьогорічна закупівля комунальної техніки: дорожня машина-самоскид, причеп з маніпулятором, екскаватор-навантажувач, автопідйомник (24 м) та ін..

Прозвітував Ратан Ахмедов і про ситуацію з ремонтом доріг, загальний обсяг видатків на які цього року перевищив минулорічний показник у 7 разів. Міський голова зауважив, що досить масштабний ремонт дорожнього покриття став можливий також завдяки митному експерименту.

Серед проектів, що будуть реалізовуватись, наймасштабнішими є «Новий освітній простір» – впровадження нової філософії загальноосвітньої школи (на базі ЗОШ №1) та Центр надання адміністративних послуг – прозорий офіс з концепцією «послуга за один візит».

Після презентації звіту громадяни отримували відповіді на поставлені запитання, звертались з проханнями і пропозиціями.

На завершення зустрічі міський голова подякував усім, хто долучається до розвитку громади, небайдужій та активній молоді; платникам податків; народним депутатам України, які також роблять вагомий внесок у розвиток Корюківської ОТГ; обласній та районній владі, депутатському корпусу і виконкому міської ради, завдяки конструктивній співпраці з якими вдається реалізувати заплановане; громадським активістам і волонтерам; церковним громадам; працівникам бюджетної і комунальної сфери. Особливу подяку Ратан Ахмедов висловив жителям громади, чия активна громадська позиція та підтримка спонукає до вдосконалення роботи.

19 вересня біля Меморіалу на честь героїчного опору жителів Корюківки нацистським окупантам відбудеться мітинг до Дня вигнання нацистських окупантів з Корюківщини. Початок: о 9.00 год.

21 вересня – святкові заходи до Дня села Сахутівка. Початок о 12.00 год. Місце проведення – біля будинку культури. У програмі: концерт, привітання, частування, конкурси

Режим роботи ставків на річці Бреч

Грудень 2017
« Лис   Січ »