Місцевих енергетиків привітали з професійним святом

Сьогодні своє професійне свято відзначають фахівці енергетичної галузі країни – ті, хто забезпечують нас електрикою, світлом, теплом і всіма благами цивілізації, без яких людство вже не мислить свого життя.

Працівників Корюківського района електричних мереж ПАТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» вітали колеги, представники влади. Нових професійних здобутків, успіхів та взаєморозуміння бажали трудовому колективу голова райдержадміністрації Олексій Мірошниченко та перший заступник міського голови Олександр Савченко. Зі словами вдячності за роботу та щирими вітаннями звернулись до колег директор установи Віталій Рябець та начальник КП «Корюківкаводоканал» Сергій Галущенко.

За багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм Почесною грамотою міської ради нагороджено токаря 5 розряду дільниці з ремонту устаткувань Корюківського РЕМу Віктора Журбу. Також кращих працівників відзначили почесною грамотою райдержадміністрації та відзнаками по лінії ПАТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО».

14 грудня об 11.00 год. в Корюківському історичному музеї відбудеться урочиста зустріч з учасниками ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

20 грудня о 10.00 год. в залі засідань міської ради відбудеться засідання 20 сесії міської ради сьомого скликання.

Грудень 2017
« Лис   Січ »