Про фінансову підтримку громадських об’єднань, бюджетні та інші питання – на позачерговій сесії міської ради

На засіданні одинадцятої позачергової сесії міської ради, яка відбулась 7 грудня, депутати розглянули 5 питань, серед яких – зміни до бюджету, підтримка громадських організацій інвалідів, ветеранів, учасників війни та інших категорій населення у рамках відповідної Програми, земельні питання.

Так, за рахунок перерозподілу видатків міського бюджету збільшено субвенцію районному бюджету на придбання житла для лікарів та інсулінів, збільшено видатки на ремонт доріг, на міські дошкільні навчальні заклади та на придбання обладнання для комунальних підприємств «Корюківкаводоканал» і ЖЕК. Також кошти виділяються на закупівлю автогідропідйомника та на співфінансування по будівництву футбольного поля із штучним покриттям у Корюківській гімназії.

Окрім цього, депутати прийняли рішення щодо розроблення детального плану території на земельну ділянку орієнтовною площею 0,15 га, яка планується для будівництва лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с. Наумівка.

З метою стабільного розвитку лісового господарства громади та зниження соціальної напруги в трудових колективах підприємств лісогосподарського сектору економіки схвалено текст звернення депутатів Корюківської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо перегляду та доопрацювання Стратегії реформування лісового господарства на період до 2022 року.

 

ukУкраїнська