Шана і вдячність волонтерам!

Сьогодні, 5 грудня, міжнародна спільнота вшановує тих, хто ніколи не стоїть осторонь чужої біди, хто завжди безкорисливо готовий допомогти іншим. Нині для України Міжнародний день волонтерів – свято, надзвичайно важливе та актуальне. Саме завдяки тисячам небайдужих українська армія отримала потужну підтримку, а ті, хто потребують допомоги, не залишаються наодинці з проблемами.

Прийміть щиру вдячність за повсякденну невтомну працю та активну громадську позицію. Нехай ваша благородна місія знаходить підтримку та вселяє надію на спільну перемогу.

Бажаємо міцного здоров’я, невичерпної енергії, оптимізму та життєвих сил! Ваше добро обов’язково повернеться вам сторицею.

Депутати та виконавчий комітет Корюківської міської ради

GISMETEO: Погода по г.Корюковка

21 травня о 10.00 год. відбудеться засідання виконавчого комітету Корюківської міської ради

24 травня о 15.00 год. відбудеться засідання чотирнадцятої сесії Корюківської міської ради сьомого скликання.