oblrada

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати місцевих рад!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята, яке об’єднує людей активної життєвої  позиції, лідерів громади, організаторів втілення її волі в життя.

Місцеве самоврядування є запорукою успіху України, адже сильна країна починається з сильного муніципалітету. І саме завдяки нашій з вами наполегливості та самовідданості зміцнюється авторитет держави у світі.

Від щирого серця бажаю вам міцного здоров’я натхнення, миру та добра.  Нехай це свято об’єднує нас у спільному прагненні зробити Україну щасливою та успішною.

Корюківська міська рада

GISMETEO: Погода по г.Корюковка
портал ОТГ
КП Корюківкаводоканал
ПГ Бреч

21 грудня відбудеться засідання позачергової одинадцятої сесії міської ради сьомого скликання.

Початок: о 10.00 год.

Запрошуємо громадськість на звіт Корюківського міського голови про роботу міської ради за 2017 рік, який відбудеться  23 грудня в міському будинку культури.
Початок: о 12.00 год.