oblrada

Шановні військовослужбовці, захисники України!

Щиро вітаємо вас з Днем Збройних Сил України – святом кожного, хто обороняє кордони нашої Батьківщини, оберігає мир, безпеку та спокій нашого народу, хто всіляко допомагає армії у справі зміцнення обороноздатності держави.

Самовідданість, любов до рідної землі, готовність до самопожертви – це риси справжніх патріотів, що вступили до лав Збройних Сил.

Високо цінуємо службу воїнів, що забезпечують надійну оборону України. Нехай людська повага і підтримка надихають вас на нові звершення у благородній справі служіння рідному народові.

Депутати та виконавчий комітет Корюківської міської ради

GISMETEO: Погода по г.Корюковка
портал ОТГ
КП Корюківкаводоканал
ПГ Бреч

21 грудня відбудеться засідання позачергової одинадцятої сесії міської ради сьомого скликання.

Початок: о 10.00 год.

Запрошуємо громадськість на звіт Корюківського міського голови про роботу міської ради за 2017 рік, який відбудеться  23 грудня в міському будинку культури.
Початок: о 12.00 год.