Шановні військовослужбовці, захисники України!

Щиро вітаємо вас з Днем Збройних Сил України – святом кожного, хто обороняє кордони нашої Батьківщини, оберігає мир, безпеку та спокій нашого народу, хто всіляко допомагає армії у справі зміцнення обороноздатності держави.

Самовідданість, любов до рідної землі, готовність до самопожертви – це риси справжніх патріотів, що вступили до лав Збройних Сил.

Високо цінуємо службу воїнів, що забезпечують надійну оборону України. Нехай людська повага і підтримка надихають вас на нові звершення у благородній справі служіння рідному народові.

Депутати та виконавчий комітет Корюківської міської ради

GISMETEO: Погода по г.Корюковка

21 травня о 10.00 год. відбудеться засідання виконавчого комітету Корюківської міської ради

24 травня о 15.00 год. відбудеться засідання чотирнадцятої сесії Корюківської міської ради сьомого скликання.