Щиро вітаємо з Новорічними та Різдвяними святами!

Ці особливі дні наповнюють наші серця добром, теплом і радістю, вірою та надіями. Це певний рубіж, коли підводяться підсумки та окреслюються нові завдання. У році, що минає, зроблено чимало, і впевнені, що наступний буде не менш плідним, адже попереду – втілення в життя багатьох планів, задумів та проектів на благо жителів громади.

Нехай для кожного українця 2018 рік стане роком нових перемог, надихне на добрі справи, додасть впевненості у своїх силах.

Зичимо вам сімейного затишку, душевного спокою, матеріальних здобутків та професійних звитяг. Щасливих свят і добробуту кожній родині!

Депутати та виконавчий комітет Корюківської міської ради

GISMETEO: Погода по г.Корюковка

Молодіжна рада запрошує на заходи

До уваги громадян!
17 жовтня 2018 року, о 16.00 годині, у приміщенні Корюківського відділу Менської місцевої прокуратури за адресою: м. Корюківка, вул. Шевченка, 98 буде здійснювати прийом громадян перший заступник прокурора Чернігівської області Балєв Юрій Олександрович
Довідки та попередній запис по тел. 2-16-51.

Опитування/голосування