oblrada

Служба безпеки України застерігає!

Якщо Вам стала відома інформація щодо проявів сепаратизму, диверсій, терористичних актів, корупції, звертайтесь до Управління Служби безпеки України в Чернігівській області за номером 0462-676-208, цілодобово.

У разі потрапляння у Ваше поле зору осіб, які проявляють незрозумілий інтерес до об’єктів життєзабезпечення, військових частин, людей, поведінка яких у громадський місцях викликає насторогу, а також залишених без нагляду підозрілих предметів у громадському транспорті, у під’їздах будинків, у торговельно-розважальних, культурних, освітніх закладах, установах, організаціях – негайно повідомте про це до найближчого відділення поліції чи зателефонуйте за номерами:

102 (ГУНП в Чернігівській області);

101 (УДСНС в Чернігівській області);

0462-676-208 (цілодобова «гаряча лінія» Управління Служби безпеки України в Чернігівській області).

Якщо Ви стали свідками польотів безпілотних летальних апаратів поблизу військових частин, залізниць, автостанцій, мостів та підозрілих осіб, що ними керують – телефонуйте за номером «гарячої лінії» Управління Служби безпеки України в Чернігівській області 0462-676-208, цілодобово.

Якщо Вам відомо про осіб, які закликають до повалення конституційного ладу, захоплення державної влади, зміни меж території нашої держави – повідомляйте за номером «гарячої лінії» Управління Служби безпеки України в Чернігівській області 0462-676-208, цілодобово.

Якщо у Вас вимагають хабар або Вам пропонують хабар – звертайтесь до Управляння Служби безпеки України в Чернігівській області за номером «гарячої лінії» Управління Служби безпеки України в Чернігівській області 0462-676-208, цілодобово.

Служба безпеки України в рамках спеціальної програми «На тебе чекають вдома» здійснює заходи щодо повернення на підконтрольну Україні територію та звільнення від кримінальної відповідальності громадян, які добровільно відмовилися від участі у незаконних збройних формуваннях (НЗФ) т.зв. «ДНР/ЛНР».

Ми допомогли повернутися до мирного життя вже понад 200 нашим співвітчизникам, допоможемо і Вам! На війну важко йти, а ще важче повертатися з неї.

Відкинь страх – повертайся! На тебе чекають вдома!

КОНТАКТИ:

Цілодобова «гаряча лінія» Управління Служби безпеки України в Чернігівській області 0462-676-208

E-mail: doroga.mira.sbu@gmail.com

Сторінка Facebook для листування: https://www.facebook.com/dorogamira

GISMETEO: Погода по г.Корюковка
портал ОТГ
КП Корюківкаводоканал
ПГ Бреч
СБУ

Програма Різдвяно-Новорічних заходів

У рамках проекту «Діти проти раку» Театр фантастики «Галактика» запрошує на пізнавально-розважальне благодійне шоу у підтримку онкохворих дітей, яке відбудеться в неділю, 14 січня, в міському будинку культури.

У програмі: магія, ілюзія, шоу мильних бульбашок. Буде організовано продаж сувенірів.

Початок: о 12.00 год., вхід вільний.