У музеї презентували історію ялинкових прикрас та святкових листівок

Напередодні та протягом зимових свят Корюківський історичний музей зустрічає гостей цілою низкою заходів. Одним з таких стала презентація історії святкування Нового року та Різдва Христового: від витоків до сьогодення, з відповідними традиціями та символізмом.

Сьогодні до уваги гостей директор музею Людмила Бабич разом зі співробітником Катериною Онищук представили ялинкові прикраси минулого століття: іграшки, гірлянди, а також вітальні листівки, які були надані громадянами на зберігання до музею.

Презентували й сучасну інтерпретацію образу новорічної ялинки: виготовлені власноруч місцевими майстринями Мариною Шикаловою, Лілією Голуб та Катериною Онищук прикраси стали окрасою для ялинок в музеї та створили своєрідну святкову фотозону, де всі бажаючі можуть зробити фото на згадку.