На черговому засіданні виконкому розглянули ряд питань

Порядком денним засідання виконавчого комітету міської ради, яке відбулось 25 січня, було передбачено розгляд земельних, майнових питань, надання матеріальної допомоги громадянам та інших.

Рішеннями виконкому визначено виконавців житлово-комунальних послуг, затверджено оцінку майна міської комунальної власності, надано дозвіл на встановлення та облаштування тимчасової споруди по вул. Нова, 1/1-А, м. Корюківка. Продовжити читання “На черговому засіданні виконкому розглянули ряд питань”

Назва об’єкта: частина приміщення площею 256 кв.м. в нежитловій будівлі.

Адреса об’єкта оцінки: м. Корюківка, вул. Шевченка, 83 б.

Балансова залишкова вартість: 92 364,80 грн.

Балансоутримувач: Відділ освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міської ради. Продовжити читання “Інформація Відділу освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міської ради про оголошення конкурсу з відбору суб’єкта оціночної діяльності, який буде залучений до проведення незалежної оцінки”

Назва об’єкта: частина приміщення площею 28,1 кв.м. в нежитловій будівлі на ІІІ-му поверсі.

Адреса об’єкта оцінки: м. Корюківка, вул. Шевченка, 73.

Балансова залишкова вартість: 2 431,49 грн.

Балансоутримувач: Відділ освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міської ради. Продовжити читання “Відділ освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міської ради повідомляє про оголошення конкурсу з відбору суб’єкта оціночної діяльності, який буде залучений до проведення незалежної оцінки”