Січень 2018

For The Visually Impaired Version

На черговому засіданні виконкому розглянули ряд питань

Порядком денним засідання виконавчого комітету міської ради, яке відбулось 25 січня, було передбачено розгляд земельних, майнових питань, надання матеріальної допомоги громадянам та інших.

Рішеннями виконкому визначено виконавців житлово-комунальних послуг, затверджено оцінку майна міської комунальної власності, надано дозвіл на встановлення та облаштування тимчасової споруди по вул. Нова, 1/1-А, м. Корюківка.

У зв’язку з призначенням на посаду начальника КП «Наумівка – Сервіс» погоджено акт приймання – передавання матеріальних цінностей та справ.

За результатом вивчення попиту на оренду майна міської комунальної власності, було прийнято рішення щодо укладання договорів оренди, додаткових угод, встановлення орендної плати за користування майном.

За заявами громадян прийнято рішення про впорядкування адресного господарства, присвоєно адреси земельним ділянкам, поставлено громадян на квартирний облік, надано матеріальну допомогу на лікування і поховання.