oblrada

Новорічна казка для дітей в міському будинку культури

Напередодні Різдва, 5 січня, в міському будинку культури для обдарованих дітей та дітей пільгових категорій пройшов захід, присвячений Новорічним святам.

Зі сцени дітей привітали перший заступник голови Корюківської райдержадміністрації Анжела Ющенко та начальник Відділу освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міської ради Ірина Наумчик, які побажали дітям гарних свят, міцного здоров’я та успіхів у навчанні, побільше посміхатися і радіти життю, наголосивши на тому, що дива трапляються коли в них вірять.

З виставою «Лампа Алладіна» виступили артисти Чернігівського драматичного театру імені Т.Г.Шевченка. А до вистави Дід Мороз, Снігуронька та їх помічники розважали дітей веселими конкурсами. Всі діти отримали смачні новорічні подарунки.

За інформацією Відділу освіти, культури,
молоді та спорту міської ради

GISMETEO: Погода по г.Корюковка
портал ОТГ
КП Корюківкаводоканал
ПГ Бреч
СБУ

Програма Різдвяно-Новорічних заходів

У рамках проекту «Діти проти раку» Театр фантастики «Галактика» запрошує на пізнавально-розважальне благодійне шоу у підтримку онкохворих дітей, яке відбудеться в неділю, 14 січня, в міському будинку культури.

У програмі: магія, ілюзія, шоу мильних бульбашок. Буде організовано продаж сувенірів.

Початок: о 12.00 год., вхід вільний.