Новорічна казка для дітей в міському будинку культури

Напередодні Різдва, 5 січня, в міському будинку культури для обдарованих дітей та дітей пільгових категорій пройшов захід, присвячений Новорічним святам.

Зі сцени дітей привітали перший заступник голови Корюківської райдержадміністрації Анжела Ющенко та начальник Відділу освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міської ради Ірина Наумчик, які побажали дітям гарних свят, міцного здоров’я та успіхів у навчанні, побільше посміхатися і радіти життю, наголосивши на тому, що дива трапляються коли в них вірять.

З виставою «Лампа Алладіна» виступили артисти Чернігівського драматичного театру імені Т.Г.Шевченка. А до вистави Дід Мороз, Снігуронька та їх помічники розважали дітей веселими конкурсами. Всі діти отримали смачні новорічні подарунки.

За інформацією Відділу освіти, культури,
молоді та спорту міської ради