oblrada

Розпочата подача звітності за 2017 рік!

Менське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області нагадує про обов’язковість подачі звітності за формою Ф-4 ФСС з тимчасової втрати працездатності страхувальниками, які мали витрати по коштах Фонду.

Звіт складається наростаючим підсумком з початку року в гривнях з копійками та подається до органів Фонду не пізніше 20 числа наступного за звітним періодом місяця, тобто  до 20 січня 2018 року.

Для здачі звітності та отримання консультацій просимо звертатись за адресами:

м. Мена, вул. Троїцька, 5 А ( тел. 2-14-48, 2-14-08);

м. Корюківка, вул. Вокзальна, 8 а, (тел. 3-12-38);

смт Сосниця, вул. Б.Хмельницького, 16, (тел. 2-76-32).

Менське відділення  управління
виконавчої дирекції  Фонду

GISMETEO: Погода по г.Корюковка
портал ОТГ
КП Корюківкаводоканал
ПГ Бреч
СБУ

Програма Різдвяно-Новорічних заходів

У рамках проекту «Діти проти раку» Театр фантастики «Галактика» запрошує на пізнавально-розважальне благодійне шоу у підтримку онкохворих дітей, яке відбудеться в неділю, 14 січня, в міському будинку культури.

У програмі: магія, ілюзія, шоу мильних бульбашок. Буде організовано продаж сувенірів.

Початок: о 12.00 год., вхід вільний.