oblrada

У Корюківці Новий рік зустрічали з подарунками, веселощами та розвагами

За доброю традицією на площі Героїв України святковий передноворічний вечір зібрав корюківчан та гостей міста. Привітав громаду з наступаючими святами міський голова Ратан Ахмедов, побажавши всім українцям міцного здоров’я, мудрості, миру і добробуту.

Біля головної ялинки проходили змагання з армреслінгу, розігрувались цінні призи в безпрограшній лотереї, проводились конкурси та ігри для дітей. Подарунки від Діда Мороза на сцені отримали дорослі і діти, які напередодні завітали до його резиденції в міську раду та написали листи з привітаннями і побажаннями. Також винагороду за старання отримали учасники ініційованого молодіжною організацією «Альтернатива» та міською радою конкурсу на кращу ялинкову прикрасу.

Святкову атмосферу на центральній площі створювали виступи місцевих колективів, а гарний настрій та фото на згадку дарували сучасні персонажі з мультфільмів.

Без солодощів та щирих вітань не залишились і найменші гості свята, які приготували новорічні вірші-побажання.

GISMETEO: Погода по г.Корюковка
портал ОТГ
КП Корюківкаводоканал
ПГ Бреч
СБУ

22 січня о 12.00 год. в Корюківському історичному музеї відбудеться тематичний захід, присвячений Дню Соборності України.