oblrada

Відбулось чергове засідання виконавчого комітету

На черговому засіданні 11 січня члени виконкому затвердили План роботи виконавчого комітету на перше півріччя поточного року, заслухали інформацію про стан виконавської дисципліни та роботу зі зверненнями громадян.

Окрім цього, виконком прийняв ряд рішень з бюджетних та майнових питань, затвердив перелік видів громадських робіт, які мають економічну, соціальну та екологічну користь і відповідають потребам громади, та перелік роботодавців, за участю яких планується організація таких робіт у 2018 році.

На засіданні внесено зміни до рішення виконкому «Про затвердження Порядку надання допомоги на поховання», яким збільшено розмір допомоги, прийнято рішення допомогу на лікування громадян за їх попередніми зверненнями.

До відома членів виконкому начальник Корюківського міжрайонного управління водного господарства Андрій Прохоренко довів інформацію про зміни до законодавства України про спецводокористування, надав рекомендації щодо поліпшення стану водних об’єктів, зрошуваних і осушуваних земель з прилеглими територіями.

GISMETEO: Погода по г.Корюковка
портал ОТГ
КП Корюківкаводоканал
ПГ Бреч
СБУ

Програма Різдвяно-Новорічних заходів

У рамках проекту «Діти проти раку» Театр фантастики «Галактика» запрошує на пізнавально-розважальне благодійне шоу у підтримку онкохворих дітей, яке відбудеться в неділю, 14 січня, в міському будинку культури.

У програмі: магія, ілюзія, шоу мильних бульбашок. Буде організовано продаж сувенірів.

Початок: о 12.00 год., вхід вільний.