Січень 2018

For The Visually Impaired Version

Відбулось чергове засідання виконавчого комітету

На черговому засіданні 11 січня члени виконкому затвердили План роботи виконавчого комітету на перше півріччя поточного року, заслухали інформацію про стан виконавської дисципліни та роботу зі зверненнями громадян.

Окрім цього, виконком прийняв ряд рішень з бюджетних та майнових питань, затвердив перелік видів громадських робіт, які мають економічну, соціальну та екологічну користь і відповідають потребам громади, та перелік роботодавців, за участю яких планується організація таких робіт у 2018 році.

На засіданні внесено зміни до рішення виконкому «Про затвердження Порядку надання допомоги на поховання», яким збільшено розмір допомоги, прийнято рішення допомогу на лікування громадян за їх попередніми зверненнями.

До відома членів виконкому начальник Корюківського міжрайонного управління водного господарства Андрій Прохоренко довів інформацію про зміни до законодавства України про спецводокористування, надав рекомендації щодо поліпшення стану водних об’єктів, зрошуваних і осушуваних земель з прилеглими територіями.

25 січня о 10.00 годині відбудеться засідання дванадцятої сесії міської ради восьмого скликання (перелік питань порядку денного можна переглянути за посиланням)