Архів за: 02.02.2018

Запрошуємо жителів та гостей міста на святкування Масляної

Свято проводів зими відбудеться 18 лютого об 11.00 год. на центральній площі міста. У програмі: виступи учасників художньої самодіяльності, спортивні змагання, конкурси та розваги.

Запрошуємо заклади торгівлі та громадського харчування долучитись до проведення заходів.

Районна організація ветеранів – в оновленому приміщенні

Відтепер рада ветеранів, яка об’єднує в собі районні осередки громадських організацій ветеранів України, воїнів-інтернаціоналістів, ліквідаторів Чорнобильської катастрофи та воїнів АТО має зручне та комфортне приміщення для проведення різного роду заходів і зустрічей.

Приміщення відремонтоване та оснащене новими меблями за сприяння депутата Чернігівської обласної ради Віктора Мурая за рахунок коштів, передбачених на депутатську діяльність в підтримку районних ветеранських організацій. Продовження

19 вересня біля Меморіалу на честь героїчного опору жителів Корюківки нацистським окупантам відбудеться мітинг до Дня вигнання нацистських окупантів з Корюківщини. Початок: о 9.00 год.

21 вересня – святкові заходи до Дня села Сахутівка. Початок о 12.00 год. Місце проведення – біля будинку культури. У програмі: концерт, привітання, частування, конкурси

Режим роботи ставків на річці Бреч

Лютий 2018
« Січ   Бер »