Лютий 2018

Районна організація ветеранів – в оновленому приміщенні

Відтепер рада ветеранів, яка об’єднує в собі районні осередки громадських організацій ветеранів України, воїнів-інтернаціоналістів, ліквідаторів Чорнобильської катастрофи та воїнів АТО має зручне та комфортне приміщення для проведення різного роду заходів і зустрічей.

Приміщення відремонтоване та оснащене новими меблями за сприяння депутата Чернігівської обласної ради Віктора Мурая за рахунок коштів, передбачених на депутатську діяльність в підтримку районних ветеранських організацій.

1 лютого в оновленому приміщенні зустрілись керівники міста і району, представники громадських організацій; обговорили основні напрямки роботи та пріоритетні завдання ради. У ході спілкування неодноразово зазначалось, що районна організація ветеранів є досить важливою складовою об’єднання поколінь та потужним засобом спільного вирішення проблемних питань відповідних категорій громадян.

22 квітня о 10.00 год. відбудеться засідання чергової п’ятої сесії міської ради восьмого скликання.