Дорогі жінки!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Міжнародного жіночого дня – свята весни, відродження і краси!

У ваших невтомних руках найцінніше – життя! Своєю мудрістю і турботою ви наповнюєте його змістом, уособлюючи в собі затишок, невичерпне джерело енергії, ніжності та любові.

Нехай осяяне жіночою чарівністю свято дарує вам радість і благополуччя, родинне тепло і добробут! Зичимо міцного здоров’я, миру та добра!

Депутати та виконавчий комітет
Корюківської міської ради

Жінок Корюківщини привітали зі святом весни

Сьогодні в міському будинку культури відбулись урочистості з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 березня. Зі святом жінок привітав міський голова Ратан Ахмедов та заступник голови райдержадміністрації Володимир Полубень. Слова вдячності, побажання здоров’я, миру та любові звучали для жіноцтва зі сцени. Продовжити читання “Жінок Корюківщини привітали зі святом весни”