Спортсмени-аматори з Корюківки та сусідніх районів випробовували себе на силу та витривалість у рамках змагань з відкритої першості міста з силового двоборства на призи АТ «Слов’янські шпалери – КФТП», які відбулись 17 березня у спортивному комплексі «Олімп».

Захід було організовано Відділом освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міської ради спільно з СК «Олімп» АТ «Слов’янські шпалери – КФТП». Продовжити читання “Змагання сили та витривалості: у Корюківці боролись за першість у силовому двоборстві”

15 та 16 березня в селах Сядрине та Рейментарівка відбулись сходи громадян, під час яких обговорювали життєдіяльність територій.

Загальні збори жителів обох округів розпочалися з представлення виконуючими обов’язки старост інформації про досягнення громади в минулому році.

Так, у Сядринському окрузі прогрейдовано дороги, здійснено поточний ремонт асфальтного покриття на суму більше 100 тис.грн., оновлено матеріальну базу школи і дитсадка. Більше 125 тис.грн. було виділено на будівництво вуличного освітлення, збудовано артезіанську свердловину на суму 2,5 млн.грн та 2 дитячі майданчики загальною вартістю 86 тис.грн. Продовжити читання “Про роботу Сядринського та Рейментарівського старостинських округів – на загальних зборах громадян”

У Корюківці вчились використовувати громадський бюджет. Долучайтесь!

Семінар-тренінг по темі бюджету участі відбувся в міській раді 17 березня, за участі представників громадських об’єднань, учнівської молоді, місцевого самоврядування, виконавчої влади.

Спільно з тренером Іриною Стасюк ініціативні корюківчани поглиблювали знання щодо мети, завдань та впровадження бюджету участі, знайомились з українською та світовою практикою реалізації проектів, профінансованих саме громадським бюджетом, вчились розробляти власні проекти для реалізації їх у місті. Продовжити читання “У Корюківці вчились використовувати громадський бюджет. Долучайтесь!”

З нагоди професійного свята – Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, відповідно до розпорядження Голови Верховної Ради України, начальника КП «Корюківкаводоканал» Корюківської міської ради Сергія Галущенка нагороджено Грамотою Верховної Ради України. Відзнаку видано за вагомий особистий внесок у розвиток та реформування житлово-комунального господарства, впровадження ефективних форм господарювання, сумлінну працю та високий професіоналізм. Продовжити читання “Грамотою Верховною Ради України нагороджено начальника КП «Корюківкаводоканал» Сергія Галущенка”