Протягом березня у громаді проходили загальні збори жителів старостинських округів громади. Завершальними стали збори в Хотіївському окрузі, де 27 березня обговорили здобутки, проблемні питання та планували роботу на поточний рік. Участь у зборах взяв міський голова Ратан Ахмедов, директор агрохолдингу «Урожай» Олександр Левицький, депутат міської ради Олександр Левченко. Продовжити читання “У Хотіївці обговорили питання життєдіяльності старостинського округу на зборах громадян”

Корюківська міська рада оголошує конкурс для суб’єктів оціночної діяльності

Конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земель, земельних ділянок під об’єктами нерухомого майна, які підлягають продажу, відбудеться о 14.00 год. 10 квітня 2018 року, за адресою: 15300, Чернігівська область, м. Корюківка, вул. Бульварна, 6 (сесійна зала Корюківської міської ради). Продовжити читання “Корюківська міська рада оголошує конкурс для суб’єктів оціночної діяльності”

Відбулось чергове засідання виконавчого комітету міської ради

На черговому засіданні 23 березня члени виконкому обговорили проект Програми фінансової підтримки 2 державного пожежно-рятувального загону У ДСНС України у Чернігівській області на 2018 рік та винесли його на розгляд сесії міської ради. Програма розроблена на поточний рік, з метою покращення матеріально-технічного стану 9 державної пожежно-рятувальної частини (м.Корюківка). В рамках програми передбачено виділення коштів з міського бюджету на придбання для пожежної частини засобів, необхідних для покращення оперативності дій при гасінні пожеж та розширення можливості Підрозділу щодо проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт. Продовжити читання “Відбулось чергове засідання виконавчого комітету міської ради”