Реалізацію спільного проекту Чернігівського Центру розвитку місцевого самоврядування, Корюківської міської ради та КММГО «Альтернатива»  «Академія громадського активіста» розпочато.

Сьогодні, в рамках першого модуля проекту, представник Культурно-громадського центру ШЕLTER+ Роман Морозов ділиться з учасниками власним досвідом, навчає основам лідерства та роботи в команді. Продовжити читання “Молодь Корюківської громади навчається лідерству та роботі в команді в «Академії громадського активіста»”

В Україні, з нагоди 100-річчя Української революції 1917-1921 років тривають заходи, в рамках яких протягом року жителі всіх областей знайомляться з підготовленою Українським інститутом національної пам’яті виставкою. Інсталяція представлена інформаційними банерами, які в простій та цікавій формі розповідають про історичні події. В дизайні задіяні більше 250 унікальних документів та фотографій. Продовжити читання “Корюківчанам – про Українську революцію: в історичному музеї експонується тематична виставка”