Схвалено перспективний план формування самодостатніх громад Чернігівщини

Перспективний план, яким охоплено 100% території області, був схвалений депутатами обласної ради на сесії 28 березня. Відповідно до плану буде створено 55 ОТГ. У Корюківському районі,  згідно з документом, діятимуть Холминська (в нинішніх межах) та Корюківська ОТГ (території, які не об’єднались). Продовжити читання “Схвалено перспективний план формування самодостатніх громад Чернігівщини”

Чернігівщина продовжує працювати над впровадженням інклюзивної освіти

Вчора в облдержадміністрації голова Чернігівської ОДА Валерій Куліч і керівники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування підписали Меморандум про співпрацю, який передбачає створення одинадцяти інклюзивно-ресурсних центрів у районах та ОТГ області для забезпечення психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами. Проекти будуть реалізовані у  Бобровицькому, Ічнянському, Ніжинському, Ріпкинському, Чернігівському районах, Варвинській, Городнянській, Корюківській, Сосницькій, Талалаївській ОТГ та у м. Прилуки. Продовжити читання “Чернігівщина продовжує працювати над впровадженням інклюзивної освіти”