Розділи порталуПогода

Громадський бюджет, новий депутат, інклюзивна освіта: депутати міської ради розглянули 57 питань на черговій сесії

Засідання чергової 13 сесії міської ради сьомого скликання, яка відбулась 5 березня, розпочалось з питання визнання повноважень депутата Корюківської міської ради сьомого скликання Ніни Василець, закріпленої за виборчим округом № 20 в межах с.Бреч, с.Гуринівка, с.Лубенець, с.Нова Гуринівка, с.Озереди, с.Ховдіївка. Відповідне рішення прийнято на підставі законодавства України, постанови Корюківської міської виборчої комісії та внаслідок заміщення депутата, який вибув.

У зв’язку з кадровими змінами, рішенням сесії внесено зміни до персонального складу постійних комісій міської ради 7 скликання та виконавчого комітету. Попередньо заслухавши та обговоривши, депутати ухвалили рішення про звіт про виконання міського бюджету та витрачання коштів резервного фонду міського бюджету за 2017 рік.

На засіданні затвердили програму, яка сприятиме розвитку та безперебійній роботі казначейської служби у Корюківському районі на поточний рік. Серед затверджених програм також: Програма модернізації систем цілісного майнового комплексу по теплопостачанню; Програма управління майном міської комунальної власності Корюківської міської територіальної громади на 2018-2020 роки; Програма приватизації об’єктів міської комунальної власності громади  на 2018-2020 роки.

Затверджена сесією Програма перевезення пасажирів по місту Корюківка на 2018 рік, передбачає 200 тис.грн. загального обсягу фінансування ресурсів, необхідних для організації проїзду громадян на міських автобусних маршрутах загального користування та забезпечення компенсації збитків перевізника від пільгових перевезень учасників бойових дій, членів сімей загиблих учасників бойових дій.

Депутати затвердили Положення про порядок застосування системи електронного голосування, у зв’язку з чим наступним рішенням внесли зміни до Регламенту міської ради 7 скликання.

З метою реалізації права дітей з особливими освітніми потребами на освіту за місцем проживання, їх соціалізацію та інтеграцію в суспільство, за рішенням депутатів, на базі міського ДНЗ №1 «Дельфін» відкривається інклюзивна група.

– Відтепер Корюківська ОТГ – з бюджетом участі, що сприятиме удосконаленню діалогу між владою і громадою, створенню та підтримці повноцінного громадського простору, активізує жителів громади щодо участі в бюджетному процесі, – резюмував міський голова Ратан Ахмедов ухвалене депутатами рішення про громадське бюджетування (бюджет участі) в Корюківській міській територіальній громаді.  

Відповідним рішенням затверджено міську цільову програму на 2018-2021 роки та Положення про громадський бюджет.

Сесія затвердила наступні положення та порядки:

– Положення про відзнаки міської ради;

– Положення про порядок продажу об’єктів міської комунальної власності під розбирання на будівельні матеріали;

– Порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників та творчих працівників комунальних закладів культури міської ради, а також форми контрактів з ними.

Депутати також внесли зміни до цільових програм та рішень попередніх сесій, розглянули ряд майнових і земельних питань: щодо продажу, оренди земельних ділянок, закріплення та списання майна міської комунальної власності.

Окрім цього, депутати прийняли рішення стосовно спільних звернень до керівництва області щодо виділення міському бюджету Корюківської ОТГ у 2018 році коштів за рахунок додаткової дотації з державного бюджету місцевим бюджетам та здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я, а також до голови Верховної Ради України, голів депутатських фракцій (груп) у ВРУ щодо підтримки законопроекту № 7403 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо деяких питань оподаткування податком на додану вартість операцій з вивезення за межі митної території України олійних культур.

Попередньо всі питання порядку денного сесії були розглянуті комісіями.

По завершенню засідання депутат Юрій Карасьов передав на зберігання до міської ради нагороди за зайняте 1 місце в командному заліку Чемпіонату області корюківської команди спортивного клубу “Вулкан”.

Мапа міста
Мапа міста
Корисні посилання
Портал об’єднаних громад України

Березень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют   Кві »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031