На розгляді Експертної групи – 14 громадських проектів

15 квітня сплив термін прийому проектів, фінансування яких можливе за рахунок громадського бюджету. У визначені строки до міської ради надійшло 14 проектів, які передбачають облаштування місць для дозвілля громадян та занять спортом, роздільне сортування сміття, благоустрій території та ін.

Пропонуємо ознайомитись з поданими проектами:

1. Облаштування території для активного відпочинку та здорового способу життя (автор – Наталія Колобашкіна)

2. Різнокольорове освітлення біля центрального водоймища (пляжу) м.Корюківка (автор – Олександр Малішевський)

3. Розумне дозвілля (автор – Катерина Онищук)

4. Літня сцена (автор – Лілія Голуб-Примачок)

5. Майданчик для вигулу та дресирування собак (автори: Ірина Дорош та Анна Осипенко)

6. Наумівка спортивна (автори: Сергій Мартиненко, Іван Ісаченко, Анастасія Волошок, Владислав Корень)

7. Парк «Мрія» (автори: Катерина Корінь, Дарина Чалик, Олександр Іваненко, Роман Пономаренко, Анна Середа)

8. Сортування сміття – екологічна культура жителів міста Корюківка (автор – Наталія Федоренко)

9. Street workout майданчик для занять активним відпочинком (автор – Володимир Полубень)

10. Час Сонця (автор – Денис Іваніна)

11. Реорганізація старого дитячого майданчика (автори: Лілія-Лоліта Гаврюш та Анастасія Гаврюш)

12. Кімната сімейного дозвілля «Маленький світ Веселої Бульки» (автори: Людмила Мартинова та Ольга Мірошниченко)

13. Комфортний відпочинок на природі (автор – Сергій Корогод)

14. Міський пляж на заздрість сусіднім ОТГ (автор – Дмитро Карпенко).

Невдовзі автори презентуватимуть свої напрацювання Експертній групі, після чого відібрані проекти будуть винесені на голосування. За результатами голосування проекти будуть профінансовані.

20 грудня о 10.00 год. в залі засідань міської ради відбудеться засідання 20 сесії міської ради сьомого скликання.

Квітень 2018
« Бер   Тра »