У Корюківці відбулась тематична Великодня виставка

Напередодні найвеличнішого християнського свята Воскресіння Христового з його традиціями, обрядами та символікою ознайомлював жителів та гостей міста міський будинок культури.

У рамках виставки «З Великоднем!» творчі колективи, місцеві школи, позашкільні навчальні заклади презентували роботи на Великодню тематику. Вишиті рушники, паски, креативні композиції з писанками, тематична фотозона, – усе нагадувало про наближення великого свята.

За активну участь у виставці та творчий підхід подякували учасникам начальник Відділу освіти, культури, молоді та спорту міської ради Ірина Наумчик і завідувач сектору культури та культурно-масової роботи Алла Кун. Учасники виставки отримали від організаторів заходу заохочувальні подарунки.

GISMETEO: Погода по г.Корюковка

23 квітня о 10.00 год. відбудеться засідання виконавчого комітету міської ради.

26 квітня об 11.30 год. біля пам’ятного знаку  «Героям Чорнобиля» відбудеться мітинг та покладання квітів з нагоди 32-х роковин  Чорнобильської катастрофи.