Вже чотири проекти претендують на фінансування за рахунок коштів громадського бюджету

Термін прийому проектів, реалізація яких можлива за рахунок громадського бюджету (бюджету участі), добігає кінця.

До 15 квітня громадяни, які досягли 14-річного віку, можуть подавати свої ідеї щодо розвитку міста у вигляді проектів.

Сферами реалізації проектів можуть бути:

– благоустрій та розвиток інфраструктури;
– охорона навколишнього середовища;
– спорт і фізична культура;
– культура і туризм;
– безпека й громадський порядок.

На сьогодні до міської ради надійшло 4 таких проекти:

1. ПРОЕКТ “Облаштування території для активного відпочинку та здорового способу життя” (автор – Наталія Колобашкіна)

2. ПРОЕКТ “Різнокольорове освітлення пляжу” (автор – Олександр Малішевський)

3. ПРОЕКТ “Розумне дозвілля” (автор – Катерина Онищук)

4. ПРОЕКТ “Літня сцена” (автор – Лілія Голуб-Примачок)

У квітні-травні експертна група розглядатиме подані проекти на відповідність їх критеріям, визначеним у Положенні.  Після цього, відібрані проекти будуть виставлені на розсуд жителів громади. В результаті голосування будуть визначені проекти-переможці, які і отримають фінансування.

З інформацією про громадський бюджет та бланками необхідних документів для підготовки проекту можна ознайомитись за посиланням http://koryukivka-rada.gov.ua/byudzhet-uchasti-gromadskyj-byudzhet/

15 листопада о 14.00 год. відбудеться засідання чергової 18 сесії міської ради сьомого скликання

Квітень 2018
« Бер   Тра »