Експертна група розглянула другу частину громадських проектів

На другому засіданні експертної групи з відбору проектів, реалізація яких відбувається за рахунок бюджету участі, обговорили 7 проектів. Один з них – «Кімната сімейного дозвілля «Маленький світ Веселої Бульки»», за рішенням експертної групи, було знято з обговорення, у зв’язку з його спрямуванням на розвиток бюджетної сфери, що не відповідає Положенню про громадський бюджет. Авторам запропоновано звернутись до міської ради з пропозицією реалізувати запропоновану ідею в інший можливий спосіб. Продовжити читання “Експертна група розглянула другу частину громадських проектів”

Визначено переможців шахового турніру Першості міста

Змагання з відкритої Першості міста з шахів, організоване Відділом освіти, культури, молоді та спорту міської ради відбулось 9 травня в приміщенні «Спортбару». Окрім місцевих шахістів, участь у змаганні взяли гості зі Сновщини, Борзнянщини, Менщини та Сосниччини.

Перше та друге місця вибороли корюківчани – Олег Милейко та Олександр Софієнко. Бронза дісталась жителю Сновська – Леоніду Роговенку.

Призери змагань отримали свої почесні нагороди – кубок Першості, медалі та грамоти.

Урочисті заходи, присвячені Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відбулись у Парку Пам’яті, де колону з жителів та гостей міста, керівництва громади і району, трудових колективів підприємств, установ і організацій, громадських об’єднань зустрічав духовий оркестр та ансамбль барабанщиць. Продовжити читання “Подвигу вічно зоріти – пам’яті вічно жити: у Корюківці відзначили 73-ю річницю Великої Перемоги”