Архів за: 11.05.2018

Увага! Вилов риби заборонено!

Згідно з рішенням виконкому Корюківської міської ради № 172 від 04 травня 2018 року, з метою відтворення водних біоресурсів та очищення рибами-меліораторами міської водойми, тимчасово, до 01.10.2018 року, заборонено вилов риби на водоймі по вулиці Червонохутірській (в районі міського пляжу).

За порушення даної заборони передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.

Для системи безоплатної правової допомоги виготовили буклети шрифтом Брайля

Люди з вадами зору в усіх регіонах України отримають інформацію про систему безоплатної правової допомоги, викладену шрифтом Брайля. Таку можливість система БПД отримала завдяки спільному українсько-канадському проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні» та співпраці з редакцією Українського товариства сліпих «Заклик». Про це розповів директор Координаційного центру з надання правової допомоги (КЦ) Олексій Бонюк напередодні Міжнародного дня боротьби за права інвалідів. Продовження

Долучайтесь до святкування Дня сім’ї

За ініціативи ГО «Альтернатива» і Корюківської молодіжної ради та за підтримки Відділу освіти, культури, молоді та спорту міської ради на ці вихідні заплановані заходи до Дня сім’ї:

12 травня о 12:00 год. у Корюківському історичному музеї відбудеться родинний пригодницький квест «Солодкий скарб Омельяна Каруки».

13 травня о 18:00 год. у міському парку відбудуться «Родинні Батли» для активних сімей.

Завітайте та отримайте масу позитивних емоцій, приємних сюрпризів та проведіть гарний час в колі найрідніших вам людей!

Представники релігійних конфесій зустрінуться за «круглим столом» у рамках відзначення 1030-ї річниці Хрещення Русі

У 2018 році виповнюється 1030 років від дня Хрещення Русі, у зв’язку з чим в Україні заплановано проведення ряду тематичних заходів.

У Корюківці одним з таких буде засідання за «круглим столом», за участі представників різних релігійних громад і течій, заплановане на 7 червня. В рамках підготовки до заходу, 10 травня в міській раді відбулась робоча зустріч. Продовження

6 грудня о 12.00 год. відбудеться засідання позачергової 30 сесії міської ради сьомого скликання (розпорядження міського голови)

13 грудня об 11.00 год. в Корюківському історичному музеї відбудеться тематичний захід до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та покладання квітів до пам’ятника «Героям Чорнобиля»

Режим роботи ставків на річці Бреч