На першому засіданні експертної групи презентовано 7 проектів бюджету участі

Сьогодні, 5 травня, на першому засіданні експертної групи відбулась презентація частини проектів, реалізація яких можлива за рахунок громадського бюджету.

Зокрема, було обговорено проекти:

1. «Облаштування території для активного відпочинку та здорового способу життя» (автор Наталія Колобашкіна)

2. «Різнокольорове освітлення біля центрального водоймища (пляжу) м. Корюківка» (автор Олександр Малішевський)

3. «Літня сцена» (автор Лілія Голуб-Примачок)

4. «Майданчик для вигулу та дресирування собак» (автори – Ірина Дорош та Анна Осипенко)

5. «Наумівка спортивна» (автори – Сергій Мартиненко, Іван Ісаченко, Анастасія Волошок, Владислав Корень)

6. «Парк «Мрія»» (автори – Катерина Корень, Дарина Чалик, Олександр Іваненко, Роман Пономаренко, Анна Середа)

7. «Сортування сміття – екологічна культура жителів міста Корюківка» (автор Наталія Федоренко)

Автори представили концепції своїх проектів, їх мету та способи реалізації. За рекомендаціями членів експертної групи та за згодою авторів майже всі презентовані проекти були направлені на доопрацювання. Відтак, автори мають 5 робочих днів для внесення поправок та надання до міської ради оновлених проектів, з урахуванням наданих експертною групою рекомендацій.

Наступне засідання експертної групи, на якому будуть представлені наступні 7 проектів, відбудеться в четвер, 10 травня, о 10.00 год.