Долучайтесь до святкування Дня сім’ї

За ініціативи ГО «Альтернатива» і Корюківської молодіжної ради та за підтримки Відділу освіти, культури, молоді та спорту міської ради на ці вихідні заплановані заходи до Дня сім’ї:

12 травня о 12:00 год. у Корюківському історичному музеї відбудеться родинний пригодницький квест «Солодкий скарб Омельяна Каруки».

13 травня о 18:00 год. у міському парку відбудуться «Родинні Батли» для активних сімей.

Завітайте та отримайте масу позитивних емоцій, приємних сюрпризів та проведіть гарний час в колі найрідніших вам людей!

GISMETEO: Погода по г.Корюковка

21 травня о 10.00 год. відбудеться засідання виконавчого комітету Корюківської міської ради

24 травня о 15.00 год. відбудеться засідання чотирнадцятої сесії Корюківської міської ради сьомого скликання.