Експертна група розглянула другу частину громадських проектів

На другому засіданні експертної групи з відбору проектів, реалізація яких відбувається за рахунок бюджету участі, обговорили 7 проектів. Один з них – «Кімната сімейного дозвілля «Маленький світ Веселої Бульки»», за рішенням експертної групи, було знято з обговорення, у зв’язку з його спрямуванням на розвиток бюджетної сфери, що не відповідає Положенню про громадський бюджет. Авторам запропоновано звернутись до міської ради з пропозицією реалізувати запропоновану ідею в інший можливий спосіб.

Решта ж проектів:

– «Розумне дозвілля» (автор – Катерина Онищук)

«Street workout майданчик для занять активним відпочинком» (автор – Володимир Полубень)

«Час Сонця» (автор – Денис Іваніна)

– «Реорганізація старого дитячого майданчика» (автори: Лілія-Лоліта Гаврюш та Анастасія Гаврюш)

– «Комфортний відпочинок на природі» (автор – Сергій Корогод)

–  «Міський пляж на заздрість сусіднім ОТГ» (автор – Дмитро Карпенко),

були презентовані авторами або делегованими особами.

За пропозиціями членів експертної групи проект «Розумне дозвілля» було відправлено на доопрацювання, а всі інші визнані такими, що не потребують внесення змін і будуть винесені на голосування жителів громади.

GISMETEO: Погода по г.Корюковка

Молодіжна рада запрошує на заходи

Опитування/голосування