Представники релігійних конфесій зустрінуться за «круглим столом» у рамках відзначення 1030-ї річниці Хрещення Русі

У 2018 році виповнюється 1030 років від дня Хрещення Русі, у зв’язку з чим в Україні заплановано проведення ряду тематичних заходів.

У Корюківці одним з таких буде засідання за «круглим столом», за участі представників різних релігійних громад і течій, заплановане на 7 червня. В рамках підготовки до заходу, 10 травня в міській раді відбулась робоча зустріч.

Керівник релігійної громади Церкви Євангельських християн-баптистів «Новий шлях» Ігор Григор’єв, який і ініціював проведення заходу, запропонував присутнім питання для обговорення на засіданні «круглого столу». Спільно з міським головою Ратаном Ахмедовим та представниками міської ради і райдержадміністрації учасники зустрічі узгодили порядок денний засідання та обговорили організаційні питання проведення заходу.

GISMETEO: Погода по г.Корюковка

Молодіжна рада запрошує на заходи

Опитування/голосування