Архів за: 01.06.2018

Свято «Щасливого дитинства»: у Корюківці відзначають Міжнародний день захисту дітей

Казкові персонажі, ласощі від місцевих кондитерів, оригінальні фотозони, фейс-арт та багато іншого чекало на малюків у центрі міста в День захисту дітей. На святі можна було знайти розваги на будь-який смак – від веселих ігор та розваг на атракціонах до розвиваючих майстер-класів. Продовження

Вітаємо з Днем захисту дітей!

Сьогодні чудове свято, покликане нагадати кожному про цінність дитинства, й про те, що головне для дитини – бути потрібною, відчувати тепло і турботу рідних та близьких людей.

Віримо, що дорослі зроблять усе, щоб дитячі мрії здійснювались, щоб кожне дитяче серце було сповнене щастям і радістю.

Бажаємо дітям яскравого, безтурботного дитинства, змістовного відпочинку та цікавих канікул!

Депутати та виконавчий комітет
Корюківської міської ради

6 грудня о 12.00 год. відбудеться засідання позачергової 30 сесії міської ради сьомого скликання (розпорядження міського голови)

13 грудня об 11.00 год. в Корюківському історичному музеї відбудеться тематичний захід до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та покладання квітів до пам’ятника «Героям Чорнобиля»