Архів за: 06.06.2018

Жителі громади визначають подальшу долю громадських проектів. Встигніть проголосувати!

Нагадуємо, що голосування за проекти громадського бюджету в Корюківській ОТГ триває. Останній день  – 20 червня. Свій голос за вподобані 2 проекти можна віддати в місцях для голосування: Корюківській центральній районній бібліотеці та адмінприміщенні Наумівського старостинського округу, або ж скориставшись електронною системою петицій https://e-dem.in.ua/koryukivka/petition/published/all Продовження

Вітаємо журналістів з професійним святом!

Ваша праця – надзвичайно важлива, адже слово журналістики є голосом правди, об’єктивності та принциповості.

Тож нехай всі ваші починання завжди супроводжує успіх і визнання.

Нехай фахова майстерність забезпечує професійне зростання, а натхнення сприяє новим творчим пошукам та підкоренню нових вершин.

Щиро зичимо міцного здоров’я, невичерпної енергії та цікавих ідей.

Депутати та виконавчий комітет
Корюківської міської ради

6 грудня о 12.00 год. відбудеться засідання позачергової 30 сесії міської ради сьомого скликання (розпорядження міського голови)

13 грудня об 11.00 год. в Корюківському історичному музеї відбудеться тематичний захід до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та покладання квітів до пам’ятника «Героям Чорнобиля»